Promocje

 MAJÓWKA  Z PROMOCJAMI 

MUSIC PAKT NA WASZYM WESELU!

Ponieważ pytają Państwo o promocje postanowiliśmy ustalić termin 1.05.2017 dniem pełnym negocjacji         i promocji. Oczywiście będzie też znana już Państwu forma  czyli 3 pierwsze telefony wykonane do nas miedzy godziną   13:00 a 14:00
Tak wiec jeżeli planujesz wesele z zespołem przy okazji możesz skorzystać Co należy zrobić? wystarczy, że zadzwonisz na numer    662 755 626 w dniu 1.maja 2017  miedzy godziną 13:00 a 14:00                                    i powiesz ” MUSICPAKT NA NASZYM WESELU ” podając termin Waszego wesela.

 

Jeżeli dodzwonisz się jako pierwszy to:) 
Pierwszy telefon to promocja na nasze USŁUGI MUZYCZNE. Podpisując z nami umowę z w/w promocji   płacisz 50% ceny.                                                 
Jeżeli dodzwonisz  się jako drugi to:)
Drugi telefon to 4 DNIOWY POBYT W GÓRACH w Poroninie pensjonat Gromada. Podpisując z nami umowę otrzymujesz  od nas pobyt w górach ze śniadaniem i obiadem oraz darmowym wejściem na termy.                                        
Jeżeli dodzwonisz się jako trzeci to:)
Trzeci telefon to BARMAN NA WASZYM WESELU w prezencie od nas. Podpisując z nami umowę otrzymujesz od nas zupełnie gratis obsługę barmańską na Wasze wesele.
Warunkiem promocji jest polubienie naszej strony na fv a po imprezie prosimy o podzielenie się z innymi Waszymi wrażeniami z naszej obsługi.
Pamiętajcie żeby się z mieścić w czasie. Życzymy szczęścia w zabawie.

TO TYLKO ZABAWA – ALE KORZYŚCI NALEŻĄ DO WAS!

—————————————————————————————————–